С голямо удоволствие споделяме, че Виктория Коджебашева завоюва почетното второ място в конкурса „ Език свещен на моите деди “, организиран от ДГ „ Снежанка “, град Пловдив.
Със своя емоционален рецитал на стихотворението “ На Кирил и Методий “ от Младен Исаев посветено на светите братя, тя впечатли журито и достойно се пребори с многобройната конкуренцията.
Ние, нейните учители, се гордеем с нейния талант, упоритост и достойно представяне и ѝ пожелаваме още много бъдещи успехи.
Благодарим на всички останали калинки, които са представили отлично детската ни градина!
🍀🐞🍀


